Přihlášení
Zpět na všechny články SDÍLET:
Share to Facebook Share to Twitter

Chytrá snídaně: Potkejte se s námi a načerpejte nové inspirace

11. dubna • 5 min čtení

Ukázat si nové trendy, inovace, nástroje a tipy z praxe? Podělit se o zkušenosti se svými kolegy z HR a dobře se najíst? To vše a mnohem více spojuje naše akce Chytrá snídaně, kterou pořádáme v květnu v Brně i v Praze.

Co je Chytrá snídaně?

V první řadě příležitost pro všechny, kteří se chtějí dozvědět novinky z oblasti digitálních nástrojů. Chytrá snídaně představuje setkání ve vybraném městě, během kterého spolu posnídáme dobré jídlo, ukážeme si šikovné nástroje vždy na určité téma a podělíme se vzájemně o své zkušenosti.

Dostanete tak skvělou příležitost zjistit, jaké nástroje vám usnadní práci a život, navíc vám mohou kolegové poradit, jak vyřešit určité situace, které třeba řešíte každý den. Chytrá snídaně má inspirovat, naučit a vybavit vás novými znalostmi.

Chytrá snídaně pro HR manažery

Pro koho je Chytrá snídaně určena?

Tématy cílíme hlavně na lidi, kteří se pohybují v HR. Budeme si povídat o nástrojích a službách, které vám mohou pomoci s náborem nových zaměstnanců, organizací schůzek, řešení agendy, prací s dokumenty a mnoho dalšího. Díky tomu, že se spousta nástrojů dá využít pro různé situace, si své odnese úplně každý. A nemusí být nutně z HR.

Hlavní je chuť a zápal učit se nové věci. Každá změna vyžaduje určité úsilí, ale my věříme, že vidina úspory času a usnadnění života vás požene kupředu. Chcete se naučit nové věci a sdílet své dosavadní zkušenosti? Pak je Chytrá snídaně právě pro vás.

Dejte si digitální technologie na snídani

Co získám, když se účastním?

Naším cílem je inspirovat všechny k využívání moderních nástrojů. Nechceme se omezovat jen na prostý popis samotných aplikací a služeb, ale naopak do detailů ukázat, jak a v jakých situacích je konkrétně využít. Dostanete tedy velmi jednoduchou a přesnou ukázku přímo z praxe. Nasazení pak pro vás bude hračkou a nebudete muset přemýšlet, jak a kdy nástroje využívat. Ukážeme vám to.

Zároveň je Chytrá snídaně skvělou možností, jak se potkat se svými kolegy v oboru HR a vyměnit si své zkušenosti. Chceme, aby se každý účastník stal členem naší uzavřené komunity, ve které budeme i po skončení akce diskutovat a dělit se o rady i zkušenosti. Každou novinku se pak dozvíte jako první.

Využití nástroje Trello v HR

Téma první snídaně: Trello v HR

První dvě snídaně se uskuteční již brzy. V Brně se setkáme již 2. 5. a ve stejný měsíc se potkáme také v Praze. Prvním tématem Chytré snídaně bude využití skvělého nástroje Trello v HR. Ukážeme si, jak se dá Trello využít při onboardingu nových zaměstnanců, jako informační tabule, nástroj pro organizování firemních eventů, ale i organizace vlastní osobní agendy. Díky obrovské možnosti přizpůsobení lze Trello použít mnoha směry – přijďte se podělit s kolegy nebo načerpat novou inspiraci.

Jak se přihlásit?

Pro každou Chytrou snídani je připraveno místo pro 12 z vás, proto neváhejte a přihlaste se co nejdříve. Všechny potřebné informace naleznete na stránce události, kde se můžete i přihlásit. Těšíme se na vás a věříme, že si Chytrou snídani užijete stejně jako my.

Registrujte se ZDE

x
x